primastudio

Po plaży
Wybieramy podłogi do domu

Podczas projektowania domu, jedną z ważniejszych kwestii jakie powinniśmy rozważyć, jest rodzaj i jakość podłóg. Należy mieć świadomość tego, że dom jest inwestycją na lata. Dlatego jego wykańczanie powinno być nie mniej ważne, jak sama budowa.

Wykańczając dom należy postawić na jak najwyższą jakość. Wszystko z myślą o tym, aby użyte materiały i uzyskany dzięki nim efekt, mogły służyć wiele lat. Dlatego przede wszystkim należy postawić na rozwiązania klasyczne i uniwersalne, nie ekstrawaganckie.

Ponadto należy skupić się na tym, aby wykorzystać materiały najwyższej jakości. Dotyczy to przede wszystkim podłóg. W ich przypadku warto rozważyć możliwość położenia paneli drewnianych, nie tych wykonanych ze sklejki.

Są solidniejsze i bardziej odporne na ścieranie. W przypadku kafelków również warto rozważyć zakup tych z górnej półki. Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się podłoga wykonana z żywicy epoksydowej.

Jest ona dość kosztowna, jednak zdecydowanie najbardziej praktyczna. Podłoga z żywicy to inwestycja na długie lata. Doskonale będzie prezentowała się jako całość, we wszystkich pomieszczeniach.

https://agamajer.pl/ www.atelierpapillon.pl