primastudio

Po plaży
Urządź kuchnię w skandynawskim stylu

Wnętrza urządzone w skandynawskim stylu wyróżniają się jasną kolorystyką i prostotą. Kuchnia zaaranżowana w takim stylu ma być zarówno estetyczna, jak i praktyczna. Ważne, by wszystkie meble i dodatki czyniły z niej miejsce funkcjonalne i przytulne.

Istotne jest odpowiednie oświetlenie wnętrza. Szczególną rolę odgrywa tu naturalne światło. Należy zrezygnować z firanek i zasłon, a postawić na duże, niezasłonięte okna.

nowoczesne rolety dzień noc

Takie rozwiązanie sprawi, że kuchnia wyda się przestronna. Ściany powinny być pomalowane ekologicznymi farbami w jasnych barwach. Najrozsądniejszą opcją jest wybranie bieli.

Meble powinny być wykonane z drewna i charakteryzować się prostotą. Blaty i fronty mają być gładkie, w białym lub beżowym kolorze. Bardzo dobrze będą prezentowały się te w odcieniu naturalnego drewna.

Dzięki temu, kuchnia staje się doskonałym miejscem do przyrządzania posiłków i spędzania czasu z rodziną. Widoczny jest w niej szczególny stosunek do naturalnych rozwiązań, które nadają jej niezwykłej atmosfery.

papier toaletowy palnik typu nowy sabaf