primastudio

Po plaży
Stolarka okienna w domu

Okna i drzwi są jednymi z ważniejszych elementów w domu. Doprowadzając dom do stanu surowego zamkniętego, należy bardzo dobrze zastanowić się nad tym jakie okna i drzwi wybrać. Okna montowane w domach powinny być solidne.

Najpopularniejsze są współcześnie okna plastikowe PVC. W zależności od koncepcji urządzania wnętrza, można zdecydować się na te w białych ramach lub ramach imitujących np. drewno.

Pod wstawione okna warto dobrać odpowiednie drzwi. Dotyczy to zarówno drzwi wejściowych, które bezwzględnie powinny być antywłamaniowe, jak i drzwi wewnętrznych. Równie ważne są rolety antywłamaniowe.

Decyzję o ich montażu można jednak podjąć w późniejszym czasie, np. na etapie wykańczania domu. Stolarka okienna jest bardzo ważna.

Okna nadają wnętrzu charakteru. Mogą sprawić, że dom będzie nowoczesny lub wręcz przeciwnie – w retro klimacie. To na jakie okna i drzwi się zdecydujesz, ma bardzo duże znaczenie.

Miej świadomość tego, że podczas wykańczania wnętrz konieczne będzie ich urządzenie w taki sposób, aby pasowały do wstawionych okien i drzwi.

architekt poznań ogladajonline.com.pl