primastudio

Po plaży
Romantyczne akcenty w skandynawskim stylu

Styl skandynawski we wnętrzach kojarzy się z bielą i chłodem. By przełamać surowy minimalizm, warto wprowadzić kolorowe akcenty, które urozmaicą i ocieplą pomieszczenie.

Aby nadać wnętrzu romantyczny charakter, można pokusić się o przełamanie bieli odcieniami niebieskiego, różowego czy wrzosowego. Pastelowe barwy nadadzą wyjątkowy klimat.

Salon to miejsce codziennego odpoczynku, dlatego trzeba poświęcić mu szczególną uwagę. Warto wydzielić specjalne miejsce, w którym będziemy mogli się odprężyć.

Mogą być to proste, workowate pufy w odcieniach niebieskiego i w towarzystwie książkowych regałów z bielonego drewna. Ściany salonu powinny być białe, ale jedna z nich może być pomalowana na intensywniejszy kolor – niebieski lub wrzosowy.

Obrusy świąteczne

Taką ścianę mogą tworzyć też drewniane deski lub białe cegły. By do skandynawskiego wnętrza tchnąć romantycznego ducha, trzeba skupić się na dodatkach.

Urokliwa komoda, ażurowy stolik, wiklinowy kosz, lampa z papierowym abażurem czy poduchy z kwiatowymi motywami stworzą wyjątkową atmosferę.

https://www.decolicious.pl/wieszaki-na-ubrania bezprzewodowe regulatory temperatury do kotłów