primastudio

Po plaży
Romantyczne akcenty w skandynawskim stylu

Styl skandynawski we wnętrzach kojarzy się z bielą i chłodem. By przełamać surowy minimalizm, warto wprowadzić kolorowe akcenty, które urozmaicą i ocieplą pomieszczenie.

Aby nadać wnętrzu romantyczny charakter, można pokusić się o przełamanie bieli odcieniami niebieskiego, różowego czy wrzosowego. Pastelowe barwy nadadzą wyjątkowy klimat.

Salon to miejsce codziennego odpoczynku, dlatego trzeba poświęcić mu szczególną uwagę. Warto wydzielić specjalne miejsce, w którym będziemy mogli się odprężyć.

Mogą być to proste, workowate pufy w odcieniach niebieskiego i w towarzystwie książkowych regałów z bielonego drewna. Ściany salonu powinny być białe, ale jedna z nich może być pomalowana na intensywniejszy kolor – niebieski lub wrzosowy.

https://www.lumi-domofony.pl/lumi-s2

Taką ścianę mogą tworzyć też drewniane deski lub białe cegły. By do skandynawskiego wnętrza tchnąć romantycznego ducha, trzeba skupić się na dodatkach.

Urokliwa komoda, ażurowy stolik, wiklinowy kosz, lampa z papierowym abażurem czy poduchy z kwiatowymi motywami stworzą wyjątkową atmosferę.

http://www.decolicious.pl/sklep/kategoria/wieszaki-na-ubrania bezprzewodowe regulatory temperatury do kotłów