primastudio

Po plaży
Projektowanie salonu

Salon jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Skupia wszystkich domowników i gości. Dlatego bardzo ważne jest jego odpowiednie zaprojektowanie.

www.suplementydiety.net

Pierwsze pytanie jakie nasuwa się przy projektowanie salonu, to czy powinien być on połączony z kuchnią. W tym przypadku dużo zależy od preferencji mieszkańców, jednak należy mieć świadomość tego, że połączenie salonu z aneksem kuchennym jest niebywale komfortowym rozwiązaniem. Należy wziąć także pod uwagę to, że salon powinien być jednym z większych pomieszczeń w całym domu. Ważne są też dobrze dobrane modne regały do salonu.

Ma być bowiem zarówno miejsce wypoczynkowym dla wszystkich domowników, jak również miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Projektując salon warto także zastanowić się nad tym, czy będzie on otwarty, czy zamknięty na ogród. Pierwsza opcja daje dodatkową możliwość wypoczynku w ogrodzie oraz swobodnego przemieszania się pomiędzy wewnętrzną, a zewnętrzną częścią domu.

Kolejną bardzo ważną rzeczą w salonie jest oświetlenie oraz kominek, które sprawiają, że wnętrze staje się niebywale przytulne.

Domy na kredyt i mieszkania z ogródkiem Plewiska z rynku pierwotnego