primastudio

Po plaży

Zimą cała natura zapada w głęboki sen. Piękne kwiaty, cieszące swoim widokiem jeszcze wczesną jesienią – obumierają; krzewy i liliowce – zasypiają.

Pozornie wszystkie rośliny przygotowują się na zmianę warunków atmosferycznych, przez co nie zdobią ogrodów. Są jednak takie rośliny, które zimą zachwycają swoim pięknem.

Jeśli marzysz o tym, aby w tej wyjątkowo nieprzychylnej dla zieleni porze roku, Twój ogród był wielobarwny i zachwycał pięknem, zainwestuj w zimowe rośliny ozdobne. Najefektywniejszym rozwiązaniem będzie inwestycja w rośliny o dekoracyjnych pędach.

www.wadowice.malopolska.pl

Są to rośliny, które najpiękniej wyglądają w momencie, kiedy opadną już z nich wszystkie liście. Odsłonią one bowiem to, co w tych drzewach i krzewach najpiękniejsze: dekoracyjne pędy.

Do zimowego ogrodu można wybrać takie ozdobne rośliny jak klon strzępiastokory, robinia akacjowa, modrzew japoński, dereń biały o charakterystycznych czerwonych pędach, czy brzoza brodawkowata. Te drzewa i krzewy są zachwycającym rozwiązaniem, które z pewnością ożywi zimowy ogród i doda mu kolorów.

atalas chwastów sklep-weraflower.pl