primastudio

Po plaży
Kuchnia nowoczesna. Jaki styl wybrać?

Kuchnia to miejsce, w którym możemy rozwijać swoje kulinarne zdolności i przygotowywać posiłki dla siebie, rodziny i gości. Popularnym rozwiązaniem jest łączenie salonu z kuchnią. Przestrzeń staje się większa i trzeba zadbać, by prezentowała się szczególnie urokliwie. Nowoczesne kuchnie mogą być urządzone w różnym stylu. Kuchenne pomieszczenie można zaaranżować w stylu industrialnego minimalizmu. Taka kuchnia jest przede wszystkim funkcjonalna. Nie ma tu miejsca na nieprzydatne rzeczy.

pieniadze.ofefundusze.pl

W nowoczesnej kuchni industrialnej przeważają szkło i stal. Ze stali mogą być wykonane zlewy, okapy i blaty. Powierzchnie są gładki i błyszczące. Ściany mogą zostać wykonane z bielonej cegły. Do minimalistycznych kuchni pasuje kolorystyka czerni i bieli. Zwolennicy koloru mogą urządzić swoją kuchnię, opierając się na żywych barwach. Na rynku dostępne są szafki w odcieniach fioletu, czerwieni czy zieleni.

Wnętrze ożywią również ozdoby wykonane z barwionego szkła. Pomysłem na nowoczesną kuchnię jest także styl skandynawski. Kolorystyka wnętrza powinna ograniczyć się do bieli i innych jasnych kolorów. Do białych ścian będą pasować drewniane meble. Płytki podłogowe warto zamienić na podłogę z bielonego drewna. Taka kuchnia wyróżnia się prostotą. Jeśli chcemy wybrać dodatki, niech będą to przedmioty wykonane z naturalnych materiałów.

kolumny przyłącza gazowego PE-STAL roleta dzień noc na wymiar