primastudio

Po plaży

Facebook, podobnie jak inne nowoczesne media, wprost przeładowany jest różnego rodzaju treściami. Funkcjonują w nim setki tysięcy rozmaitych profili, o niesamowicie różnorodnej tematyce i sposobie prowadzenia.

Jedne z nich odnoszą sukcesy, zachęcając do śledzenia całe rzesze fanów. Inne zaś, często niemniej interesujące, giną zapomniane w odmętach Internetu.

www.cisintegracja.pl

Jakie profile na Facebooku śledzimy najczęściej? Okazuje się, że na naszą uwagę zasługują przede wszystkim te, które są zabawne. Chętnie uśmiechamy się, przeglądając swoją tablicę na Facebooku.

„Lajkujemy” więc te profile, które mogą dostarczać nam rozrywki. Ich posty stanowią także miłą odmianę w sytuacjach, gdy zewsząd jesteśmy bombardowani informacjami o tragediach, zamachach terrorystycznych, chorobach oraz polityce.

Warto również wiedzieć, że odbiorcy facebookowych postów niechętnie zagłębiają się w bardzo długie komunikaty. Najbardziej podobają nam się obrazki z podpisami, które jednocześnie bawią nas i nie wymagają zbyt dużego zaangażowania w ich przeczytanie czy zrozumienie.

Bardzo wielu facebookowiczów, widząc zbyt długi post, nawet na dość interesujący temat, w dużej mierze decyduje się na to, by go ominąć.

agencja reklamowa poznań