primastudio

Po plaży
Jak prezentują się hokery?

Czasami niewielki akcent może sprawić, że pomieszczenie będzie wyglądało zupełnie inaczej i zyska na niepowtarzalnym stylu. Dlatego też, jeśli zastanawiamy się nad tym, jak urządzić aneks kuchenny, tak aby w naturalny sposób połączyć go z pokojem, to powinniśmy zobaczyć jakie rozwiązania zostaną nam zaproponowane, jeśli te dwa pomieszczenia będzie łączył wysoki blat. Wówczas może się okazać, że będziemy mieli sporo możliwości do wykorzystania.

Odpowiednie krzesła

Jeśli zdecydowaliśmy, że część kuchenną od pokoju ma oddzielać wysoki blat, przy którym spokojnie będziemy mogli wygodnie usiąść i jeść, to potrzebujemy odpowiednich krzeseł. Takich, które będą dostatecznie wysokie, abyśmy mogli bez problemów sięgnąć do talerza, ale które jednocześnie zapewnią nam wysoki komfort siedzenia. Dlatego też, mogą nam być tutaj zaproponowane hokery. To krzesła, które oferowane są na wysokich nogach, a więc bez trudu będziemy mogli usiąść przy takim wysokim blacie, dodatkowo mają poprzeczkę łączącą nogi, co sprawia, że wygodnie będziemy mogli je oprzeć, tak aby nie wisiały nam w powietrzu.

Dodatkowo takie hokery mogą być wykonane z plastiku, drewna, albo obite materiałem, a więc będziemy mogli zdecydować, które z nich lepiej będą pasowały stylistycznie do naszego mieszkania.

www.echomedica.com.pl

O czym trzeba pamiętać?

Chociaż zdarzają się hokery, które mają wyższe oparcia, to tak naprawdę większość ma oparcia bardzo niskie, albo nie ma ich wcale. Z jednej strony to element, który je wyróżnia, z drugiej przy takim rozwiązaniu łatwiej będzie nam je wsunąć pod blat, kiedy nie będą potrzebne, a w ten sposób zyskać sporo miejsca. Dla niektórych ten brak oparcia może okazać się problemem, jednak pamiętajmy, że zazwyczaj nie spędzamy zbyt wiele czasu siedząc na hokerach, one wykorzystywane są tylko przez chwilę. Poza tym, jeśli wybierzemy takie, z odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem, to mimo wszystko będzie nam się na nich wygodnie siedziało. Warto zobaczyć jakie hokery są proponowane, jaką mają wysokość, jaki mają kształt, jakie mają oparcie. Im więcej ich obejrzymy, im częściej będziemy na nich siadać, tym łatwiej będzie nam znaleźć taki ich model, który nie tylko będzie się świetnie prezentował w naszej kuchni, ale również będzie wygodny.

Najważniejsze jest to, aby odpowiednio dopasować je do aranżacji, tak aby pasowały do blatu zarówno od strony kuchni, jak i od strony pokoju.

https://modo24.pl/regaly-do-biura http://www.thermofloc-polska.com/