primastudio

Po plaży

Wiele współczesnych firm to poważne przedsiębiorstwa, które w pierwszej kolejności muszą pokazać, że są w stanie sprostać zadaniom, które przed nimi stawia klient. Sale konferencyjne są w takich sytuacjach wizytówką firmy, mogą podkreślać jej prestiż lub wręcz przeciwnie – przeciętność. Dlatego tak ważny jest wygląd firmy, negocjacje i ważne narady muszą być prowadzone w odpowiednich warunkach, które podkreśliłyby wyjątkowy charakter, a także mobilizować pracowników do pracy.

Kontrahenci powinni jednocześnie czuć, że stają się częścią firmy, powinniśmy więc zadbać o jak najprzyjemniejszą atmosferę i zrezygnować z chłodu większości pomieszczeń biurowych. Czym są te „odpowiednie” warunki? Jaki charakter jest tym wyjątkowym? Jak osiągnąć odpowiedni efekt? Sala konferencyjna jest przestrzenią wspólną i jako taka powinna posiadać pewien ważny element, który wyróżnia ją od innych czyli duży, elegancki iklasycznystół konferencyjny. Jest to o tyle trudny wybór, że takich stołów można znaleźć naprawdę dużo.

Wybór odpowiedniego będzie uzależniony przede wszystkim od architektury budynku, jeżeli sala jest niewielka nie możemy postawić stołu, który zająłby prawie całą przestrzeń pozostawiając miejsca jedynie na krzesła przyciśnięte do ściany. Powodowałoby to dyskomfort współpracowników, a kontrahenci słusznie zauważyliby naszą tendencję do przesady. Najważniejszy jest umiar i poszanowanie prawa do przestrzeni każdego z uczestników rozmowy.

Powinni oni czuć się swobodnie, ale jednocześnie powinni wiedzieć i poczuć, że znajdują się w samym sercu naszej firmy.

biblioteczka