primastudio

Po plaży
Co z RTV

Jednakże, jeśli minimalistycznie urządzonym pomieszczeniem domowym jest tak zwany salon, niezbędne są jeszcze inne elementy wyposażenia stanowiące składowe części jego umeblowania.

Najczęściej to właśnie w tym pomieszczeniu znajduje się telewizor lub inny sprzęt RTV wymagający odpowiedniego umiejscowienia.

Pojawiają się ciekawe i coraz nowsze rozwiązania pozwalające na uniknięcie montażu odbiornika telewizyjnego w centralnym miejscu pomieszczenia i tym samym zajmowania przez niego dużej powierzchni.

Trzeba dokładnie zaplanować i wkomponować w otoczenie jego wielkość a także wygląd, bo to właśnie stanowić może o ciekawym i jednocześnie eleganckim wyglądzie całego salonu.

Część wnętrz modernistycznych wyposażona zostaje w ekrany, niebędące stale widocznym elementem aranżacji jednakże umożliwiające dzięki specjalnym rzutnikom przekazywanie i wyświetlanie obrazu na ich powierzchni.

Takowe rozwiązanie jest bardzo ciekawym gdyż ekran, dzięki temu, iż istnieje możliwość schowania jego całej powierzchni, pozwala na uzyskanie większej, wolnej przestrzeni.

http://www.tanibankiet.pl/meble/mapa-witryny

Na pewno takowe rozwiązanie będzie elementem ciekawym, samym w sobie stanowiącym o nowoczesności i takowym charakterze tegoż pomieszczenia.